DuPont™ IntegraFlux™ SFD-2860XP

IntegraFlux™ SFD-2860XP Ultrafiltrasyon Modülleri, daha kısa, 60 inç uzunluklarıyla, üst boşluğun kısıtlı olduğu uygulamalar için uygundur. Önceki nesil modüllere göre %35'e kadar daha yüksek geçirgenliğe sahip XP fiber içeren bu modüller, çalışma verimliliğini ve üretkenliği artırır. IntegraFlux SFD-2860XP Modülleri, tasarım ve üretim gereksinimlerini azaltmak üzere tasarlanmış yüksek mukavemetli, PVDF içi boş fiber membranlardan yapılmıştır.
 

DuPont™ IntegraTec™ MB 80 TR

DuPont™ IntegraTec™ MB 80 TR, mükemmel filtrasyon geçirgenliği ve fiziksel güç sunan, sağlam PES çok kılcal elyaftan yapılmış kanıtlanmış DuPont™ Multibore™ ultrafiltrasyon membranlarıdır.
 

DuPont™ IntegraTec™ MB PRO 95

DuPont™ IntegraTec™ MB PRO 95 ultrafiltrasyon membranı, kompakt boyutta üstün filtreleme ve kimyasal direnç için 19 delikli bir yapıya sahiptir.
 

DuPont™ IntegraTec™ MB PRO 95 TR

DuPont™ IntegraTec™ MB PRO 95 TR ultrafiltrasyon membranı, 19 kılcal düzeni ve daha küçük bir alanda hassas yapısıyla kanıtlanmış performans sunar.
 

DuPont™ IntegraTec™ PES Giriş-Çıkış Yatay Modüller

DuPont™ IntegraTec™ PES Giriş-Çıkış Yatay Modülleri, mevcut yatay ultrafiltrasyon sistemlerinin iyileştirilmesi ve yükseltilmesi için uygundur. Bu elemanlar, DuPont™ Multibore™ Membranlarla sahada bire bir değişimleri kolaylaştırmak için tasarlanmıştır.
 

DuPont™ IntegraTec™ PES İç-Dış Basınçlı Açık Platform Modülleri

DuPont™ IntegraTec™ MB açık platform modülleri, farklı kapasitelere sahip değişken tasarımları sayesinde birçok farklı büyüklükteki belediye ve endüstriyel tesisler için hedefe yönelik çözümler sunmak üzere tasarlanmıştır.
 

DuPont™ Multibore™ and DuPont™ Multibore PRO™ Membranlar

Yeni DuPont™ IntegraTec™ Ultrafiltrasyon portföyünün bir parçası olan DuPont™ Multibore™ (MB) ve DuPont™ Multibore™ PRO (MB PRO) Membranlar, kanıtlanmış özelliklere sahip PES malzemeden yapılmış bir dizi son derece sağlam çok kılcal membran elyafıdır. .
 

MEMCOR® CP Basınçlı Ultrafiltrasyon Sistemleri

 
MEMCOR® CP sistemi, tasarımı ve işletimi basitleştiren ve kurulum maliyetlerini azaltan modüler yapı taşı konfigürasyonuna sahip, basınçlı, önceden tasarlanmış bir membran sistemidir.
 

T-Rack™ Çözümleri

DuPont'un T-Rack™ raf sistemleri, DuPont™ IntegraTec™ Multibore™ (MB) modüllerini kurarken mevcut alanı en iyi şekilde kullanan hidrodinamik olarak optimize edilmiş çözümlerdir.