FilmTec™ BW30 PRO-400/34i

FilmTec™ BW30 PRO-400/34, iLEC™ birbirine kenetlenen uç kapakları içeren, yüksek giderme ve yüksek performanslı endüstri standardı kuyu suyu ters ozmoz membran elemanıdır.  
 

FilmTec™ BW30HRLE-440i

FilmTec™ BW30HRLE-440i Elemanları, kontrollü ön arıtma sularıyla uğraşan ve iyi su saflığı ve düşük enerji tüketimi ile gelişmiş membran arıtma arayan ters ozmoz tesisi yöneticileri ve operatörleri için idealdir.
  

FilmTec™ BW30XFRLE-400/34i

FilmTec™ BW30XFRLE-400/34i Elemanları, iyi su saflığı, gelişmiş kirlenme direnci ve düşük enerji tüketimi ile gelişmiş bir membran arıtma arayan, zorlu sular ve atık sularla uğraşan ters ozmoz tesisi yöneticileri ve operatörleri için idealdir.
 

FilmTec™ BW30XHR PRO-400/34i

FilmTec™ BW30XHR PRO-400/34i, iLEC™ birbirine kenetlenen uç kapakları içeren, ekstra yüksek giderim özelliğine sahip kuyu suyu ters ozmoz membran elemanıdır.  
 

FilmTec™ Eco Platinum-440i

FilmTec™ Eco Platinum-440i Elemanları, zorlu CAPEX ve OPEX zorluklarının üstesinden gelmek için son teknoloji ürünü bir çözüm arayan, kontrollü ön arıtma sularıyla uğraşan ters ozmoz tesisi yöneticileri ve operatörleri için idealdir.
 

FilmTec™ Eco Pro-400i

FilmTec™ Eco Pro-400i Elemanları, zorlu CAPEX ve OPEX zorluklarının üstesinden gelmek için son teknoloji ürünü bir çözüm arayan, zorlu sularla uğraşan ters ozmoz tesisi yöneticileri ve operatörleri için idealdir.
 

FilmTec™ Eco Pro-440i

FilmTec™ Eco Pro-440i Elemanları, kontrollü ön arıtma sularıyla uğraşan ve yüksek su saflığı ve düşük enerji tüketimi ile gelişmiş membran arıtma arayan ters ozmoz tesisi yöneticileri ve operatörleri için idealdir.
 

FilmTec™ NF90-400/34i

FilmTec™ NF90-400/34i Elemanı, tuzlar, nitratlar, demir ve organik bileşikler gibi belirli kirleticileri giderirken aynı zamanda yüksek kalitede nüfuz eden su sağlayan bir teknoloji arayan kamu hizmeti yöneticileri ve operatörler için idealdir.
 

FilmTec™ SG30-400/34i

FilmTec™ Özel 8" Elemanlar, mikroelektronik üretimi için ultra saf su, açık deniz petrol platformlarında enjeksiyon suyundan sülfatın uzaklaştırılması, tıbbi uygulamalarda kullanıma yönelik ısıyla sterilize edilebilir ürünler gibi özel uygulama gereksinimlerini karşılamak üzere sektör lideri araştırmalarla geliştirilmiştir.
  

FilmTec™ SG30LE-440i

FilmTec™ SG30LE-440i Yarı İletken Sınıfında Ters Osmoz Elemanları, daha yüksek genel giderim, düşük molekül ağırlıklı organik bileşiklerin ve silikanın daha yüksek giderimi ve hızlandırılmış TOC durulama profili gereksinimlerini karşılamak için geliştirilmiştir.
 

FilmTec™ SW30HRLE-370/34i Dry

FilmTec™ SW30HRLE-370/34i Elemanları, yüksek kirlilik içeren veya zorlu besleme suyu koşullarında kullanıma yönelik dayanıklı, yüksek giderim özelliğine sahip, yüksek verimli deniz suyu elemanlarıdır ve sorunsuz operasyonları ve düşük su maliyetini desteklemeye yardımcı olur.
 

FilmTec™ SW30HRLE-370/34i Wet

FilmTec™ SW30HRLE-370/34i Islak Elemanlar, yüksek yoğunluklu veya zorlu besleme suyu koşullarına yönelik, dayanıklı, yüksek giderim özelliğine sahip, yüksek verimli deniz suyu elemanlarıdır ve sorunsuz çalışması ve düşük su direncini desteklemeye yardımcı olur.
 

FilmTec™ SW30HRLE-440i Dry

DuPont Su Çözümleri, 2020 yılından itibaren müşterilerimize kuru deniz suyu ters ozmoz FilmTec™ elemanlarını üretip tedarik etmektedir. Bir endüstri lideri olarak, kuru testten geçmiş SWRO elemanlarını sunan ilk tedarikçi olacağız.
  

FilmTec™ SW30XFR-400/34i Dry

FilmTec™ SW30XFR-400/34i Kuru Elemanlar, deniz suyu tuzdan arındırma tesislerinde biyolojik kirlenmeyi gidermek için özel olarak tasarlanmıştır. Elemanlar, gelişmiş kirlenme direnci ve temizlenebilirlik özellikleriyle donatılmış olup, tesislerin kimyasal temizleme sayısını azaltmasına, aynı zamanda yüksek giderim ve düşük enerji sağlamasına yardımcı olur.
 

FilmTec™ SW30XFR-400/34i Wet

FilmTec™ SW30XFR-400/34i Islak Elemanlar, deniz suyu tuzdan arındırma tesislerinde biyolojik kirlenmeyi gidermek için özel olarak tasarlanmıştır. Elemanlar, gelişmiş kirlenme direnci ve temizlenebilirlik özellikleriyle donatılmış olup, tesislerin kimyasal temizleme sayısını azaltmasına, aynı zamanda yüksek giderim ve düşük enerji sağlamasına yardımcı olur.
 

 FilmTec™ SW30XLE-440i Dry

FilmTec™ SW30XLE-440i Kuru Elemanlar, orta tuzluluk ve orta sıcaklıktaki besleme sularına, ekstra düşük enerji tüketimi ve tek geçişli tasarım sayesinde yüksek üretkenlik ve yüksek giderimin gelişmiş bir kombinasyonunu sunar. Aynı zamanda iki geçişli deniz suyu tasarımları veya yüksek tuzluluktaki kuyu suyu uygulamaları için de ideal bir seçimdir.
 

FilmTec™ SW30XLE-440i Wet

FilmTec™ SW30XLE-440i Islak Elemanlar, orta tuzluluk ve orta sıcaklıktaki besleme sularına, ekstra düşük enerji tüketimi ve tek geçişli tasarım sayesinde yüksek üretkenlik ve yüksek giderimin gelişmiş bir kombinasyonunu sunar. Aynı zamanda iki geçişli deniz suyu tasarımları veya yüksek tuzluluktaki kuyu suyu uygulamaları için de ideal bir seçimdir.
 

FilmTec™ SWBR-100i

FilmTec™ SWBR-100i Deniz Suyu İyon Seçici Nanofiltrasyon Membranı, yüksek divalent giderim ve düşük enerji kullanımı sunar. 
 

FilmTec™ SWBR-150i

Düşük enerji tüketimi için FilmTec™ SWBR-150i Deniz Suyu İyon Seçici Nanofiltrasyon Membranı.
 

FilmTec™ XLE-440i
FilmTec™ XLE-440i Elemanları, kontrollü ön arıtmayla uğraşan ve düşük işletme maliyetleriyle yüksek kaliteli süzüntü suyu arayan ters ozmoz tesisi yöneticileri ve operatörleri için idealdir.