FilmTec™ BW30 PRO-4040

FilmTec™ BW30 PRO-4040 elemanları, hafif sanayi ve içme suyu uygulamalarında güvenilir çalışma ve yüksek kaliteli su üretimi için bir endüstri standardıdır.
 

FilmTec™ BW30 PRO-400

FilmTec™ BW30 PRO-400, yüksek giderim kuyu suyu ters ozmoz membranıdır.
 

FilmTec™ BW30HR-440

FilmTec™ BW30HR-440, 440 ft² yüksek giderimli kuyu suyu membranı.

FilmTec™ BW30HR-440i

FilmTec™ BW30HR-440i, ft² yüksek giderimli kuyu suyu membranı.(ilec bağlantılı)
 

FilmTec™ BW30HRLE-440

FilmTec™ BW30HRLE-440 Elementler, 440 ft² yüksek giderimli düşük basınçlı kuyu suyu membranı.
 

FilmTec™ BW30HRLE-440i

FilmTec™ BW30HRLE-440i, 440 ft² yüksek giderimli düşük basınçlı kuyu suyu membranı.(ilec bağlantılı)
 

FilmTec™ BW30XFRLE-400/34

FilmTec™ BW30XFRLE-400/34, ekstra dayanıklı düşük basınçlı ters ozmoz kuyu suyu membranıdır.

FilmTec™ BW30XFRLE-400/34i

FilmTec™ BW30XFRLE-400/34i, ekstra dayanıklı düşük basınçlı ters ozmoz kuyu suyu membranıdır.(ile bağlantılı)

FilmTec™ Eco Pro-400

FilmTec™ Eco Pro-400 Elemanları, zorlu CAPEX ve OPEX zorluklarının üstesinden gelmek için son teknoloji ürünü bir çözüm arayan, zorlu sularla uğraşan ters ozmoz tesisi yöneticileri ve operatörleri için idealdir.

FilmTec™ HSRO-390-FF

FilmTec™ HSRO-390-FF elemanları, yüksek sıcaklıkta sanitizasyona dayanma özelliğiyle birlikte yüksek saflıkta su sağlar. Bu, kimyasal dezenfektanların kullanımını azaltır ve enjeksiyon ve diyaliz müşterileri için steril suyun işletme maliyetlerinden tasarruf sağlar.

FilmTec™ HSRO-4040-FF

FilmTec™ HSRO-4040-FF elemanları, sıcak su ile sanitizasyona dayanma özelliği eklenmiş olarak yüksek saflıkta su sağlar. Bu, kimyasal dezenfektanların kullanımını azaltır ve süt ürünleri, enjeksiyon için steril su ve diyaliz müşterilerinin işletme maliyetlerinden tasarruf sağlar.
 

FilmTec™ LC LE PRO-4040

FilmTec™ LC LE PRO-4040 Elementler, DuPont'un düşük enerjili ticari uygulamalara yönelik yenilikçi, özel teknolojisini kullanarak zorlu su koşullarında düşük basınçta yüksek kaliteli su sağlar. DuPont'un tam otomatik eleman üretimi, su arıtma sistemlerinin toplam sahip olma maliyetini en aza indiren sektördeki en tutarlı ürünlerin üretilmesini sağlar.

FilmTec™ NF270-400/34i

FilmTec™ NF270-400/34i Nanofiltrasyon membranı, yüzey ve yer altı sularıyla uğraşan ve orta ila yüksek tuz geçişine sahip olurken yüksek oranda toplam organik karbon (TOC) ve trihalometan (THM) öncüllerini ortadan kaldıran bir teknoloji arayan kamu hizmeti yöneticileri ve operatörler için idealdir. ve orta sertlikte geçiş.

FilmTec™ NF90-400/34i

FilmTec™ NF90-400/34i Elements, tuzlar, nitratlar, demir ve organik bileşikler gibi belirli kirleticileri giderirken aynı zamanda yüksek kalitede nüfuz eden su sağlayan bir teknoloji arayan kamu hizmeti yöneticileri ve operatörler için idealdir.

FilmTec™ SW30-2540

FilmTec™ SW30-2540 Elementler, hem deniz bazlı hem de kara bazlı tuz gidericilerin su taleplerini karşılamak için mevcut en yüksek akış hızlarından birine sahiptir. FilmTec™ SW30 elemanları ayrıca pompa boyutunu, maliyetini ve işletme masraflarını azaltmak için daha düşük basınçta çalıştırılabilir.

FilmTec™ SW30-4040

FilmTec™ SW30-4040 Elementler, hem deniz bazlı hem de kara bazlı tuz gidericilerin su taleplerini karşılamak için mükemmel tuz giderimini korurken, en yüksek üretkenliği sağlamak için mevcut en yüksek akış hızlarından birine sahiptir. FilmTec SW30-4040 elemanları ayrıca pompa boyutunu, maliyetini ve işletme masraflarını azaltmak için daha düşük basınçta çalıştırılabilir.

FilmTec™ SW30HRLE-400 Dry

DuPont Su Çözümleri, 2020 yılından itibaren müşterilerimize kuru tip deniz suyu ters ozmoz FilmTec™ elemanlarını üretip tedarik etmektedir. Bir endüstri lideri olarak, kuru testten geçmiş SWRO elemanlarını sunan ilk tedarikçidir.

FilmTec™ SW30HRLE-400 Wet
 
FilmTec™ SW30HRLE-400 (Islak), deniz suyunun tuzdan arındırılması için kullanılmaktadır. FilmTec SW30HRLE-400, çalışma ömrü boyunca oksidatif son işlemlere ihtiyaç duymadan yüksek performans sunar ve Dünya Sağlık Örgütü (WHO) ve diğer içme suyu standartlarının karşılanmasına yardımcı olmak için yüksek NaCl ve bor giderimi sağlar.

FilmTec™ SW30HRLE-440 Dry

DuPont Su Çözümleri, 2020 yılından itibaren müşterilerimize kuru deniz suyu ters ozmoz FilmTec™ elemanlarını üretip tedarik etmektedir. Bir endüstri lideri olarak, kuru testten geçmiş SWRO elemanlarını sunan ilk tedarikçidir.

FilmTec™ SW30HRLE-440 Wet

FilmTec™ SW30HRLE–440 Elemanları, yüksek giderim ve düşük enerji performansını en yüksek aktif alan ve kalın besleme ara parçasıyla birleştirerek orta ve yüksek tuzluluktaki besleme suyu için sürdürülebilir daha düşük yaşam döngüsü maliyeti sunar.

FilmTec™ SW30HRLE-440i Dry

DuPont Su Çözümleri, 2020 yılından itibaren müşterilerimize kuru deniz suyu ters ozmoz FilmTec™ elemanlarını üretip tedarik etmektedir. Bir endüstri lideri olarak, kuru testten geçmiş SWRO elemanlarını sunan ilk tedarikçidir.

FilmTec™ SW30HRLE-440i Wet

FilmTec™ SW30HRLE-440i Elemanları, %99,80 oranında yüksek stabilize tuz giderimi ve yüksek bor reddi ile orta ve yüksek tuzluluktaki besleme suları için sürdürülebilir daha düşük yaşam döngüsü maliyeti sunar. 440 ft2'lik (41 m2) en yüksek garantili aktif alan, üretkenliği en üst düzeye çıkararak en düşük sistem maliyetine izin verir ve doğru ve öngörülebilir sistem tasarımına olanak tanır.

FilmTec™ SW30XHR-400

FilmTec™ SW30XHR–400 Elemanlar, FilmTec™ Element portföyündeki en yüksek deniz suyu giderimi RO elementleridir ve çoğu durumda tek geçişli deniz suyu sistemleriyle sıkı su kalitesi gereksinimlerinin karşılanmasını sağlar.
 

FilmTec™ SW30XHR-440

FilmTec™ SW30XHR–440 elemanları, FilmTec™ eleman portföyündeki en yüksek deniz suyu giderimi RO elemanlarıdır ve çoğu durumda tek geçişli deniz suyu sistemleriyle sıkı su kalitesi gereksinimlerinin güvenilir bir şekilde karşılanmasını sağlar.
 

FilmTec™ SW30XFR-400/34 Dry

FilmTec™ SW30XFR-400/34 Kuru Elemanlar, deniz suyu tuzdan arındırma tesislerinde biyolojik kirlenmeyi gidermek için özel olarak tasarlanmıştır. Elemanlar, gelişmiş kirlenme direnci ve temizlenebilirlik özellikleriyle donatılmış olup, tesislerin kimyasal temizleme sayısını azaltmasına, aynı zamanda yüksek giderim ve düşük enerji sağlamasına yardımcı olur.

FilmTec™ SW30XFR-400/34 Wet

FilmTec™ SW30XFR-400/34 Islak Elemanlar, deniz suyu tuzdan arındırma tesislerinde biyolojik kirlenmeyi gidermek için özel olarak tasarlanmıştır. Elemanlar, gelişmiş kirlenme direnci ve temizlenebilirlik özellikleriyle donatılmış olup, tesislerin kimyasal temizleme sayısını azaltmasına, aynı zamanda yüksek giderim ve düşük enerji sağlamasına yardımcı olur.

FilmTec™ SW30XLE-440 Dry

FilmTec™ SW30XLE-440 Kuru Elemanlar, orta tuzluluk ve orta sıcaklıktaki besleme sularına, ekstra düşük enerji tüketimi ve tek geçişli tasarım sayesinde yüksek üretkenlik ve yüksek giderimin gelişmiş bir kombinasyonunu sunar.

FilmTec™ SW30XLE-440 Wet

FilmTec™ SW30XLE–440 Islak Elemanlar, orta tuzluluk ve orta sıcaklıktaki besleme sularına, ekstra düşük enerji tüketimi ve tek geçişli tasarım sayesinde yüksek üretkenlik ve yüksek giderimin gelişmiş bir kombinasyonunu sunar.

FilmTec™ XLE PRO-4040

FilmTec™ XLE PRO-4040 Elemanları, çok düşük basınçta çalışarak küçük ticari sistemler için daha iyi sistem performansı ve ekonomi sunar.

FilmTec™ XLE 440

FilmTec™ XLE-440 Elemanları, kontrollü ön arıtma ile uğraşan ve düşük işletme maliyetlerinde yüksek kaliteli permeat suyu arayan ters osmoz tesisi yöneticileri ve operatörleri için idealdir.

FilmTec™ Seamaxx™ 440

FilmTec™ Seamaxx™–440 Elements, düşük ila orta düzeyde tuzluluk ve sıcaklıkta çalışan deniz suyu sistemlerinin yanı sıra nispeten yüksek tuzluluğa sahip acı sular için bir seçimdir. Elementin akış hızı, şu anda piyasada bulunan diğer SWRO öğelerinin akış hızlarının önemli ölçüde üzerindedir. Bu olağanüstü yüksek eleman verimliliği, geleneksel düşük enerjili SWRO ile karşılaştırıldığında, öncelikle enerji tüketiminde önemli tasarruflara yol açar.
 

FilmTec™ Seamaxx™ 440i

FilmTec™ Seamaxx™–440i Elements, düşük ila orta düzeyde tuzluluk ve sıcaklıkta çalışan deniz suyu sistemlerinin yanı sıra nispeten yüksek tuzluluk oranına sahip acı sular için bir seçimdir. Elementin akış hızı, şu anda piyasada bulunan diğer SWRO öğelerinin akış hızlarının önemli ölçüde üzerindedir. Bu olağanüstü yüksek eleman verimliliği, geleneksel düşük enerjili SWRO ürünleriyle karşılaştırıldığında, öncelikle enerji tüketiminde önemli tasarruflara yol açar.

FilmTec™ Fortilife™ CR100

FilmTec™ Fortilife™ CR100 elemanı, biyolojik kirlenmeden kurtulmak için özel olarak tasarlanmış, endüstrinin en gelişmiş kirlenmeye dayanıklı membran teknolojisinden biridir. Membranın ultra düşük diferansiyel basıncı, atık su arıtımı gibi biyolojik kirlenme ortamında gelişmiş hidrolik denge (sistemdeki tüm elemanlar arasında akının daha eşit dağılımı) sağlar. Bu ürün aynı zamanda organik kirlenme direnci, temizlenebilirlik, düşük enerjiyle çalışma ve mükemmel çözünen madde giderimi sağlayan güvenilir ve dayanıklı bir membran kimyasına sahiptir.

FilmTec™ Fortilife™ CR100i

FilmTec™ Fortilife™ CR100 elemanı, biyolojik kirlenmeden kurtulmak için özel olarak tasarlanmış, endüstrinin en gelişmiş kirlenmeye dayanıklı membran teknolojisinden biridir. Membranın ultra düşük diferansiyel basıncı, atık su arıtımı gibi biyolojik kirlenme ortamında gelişmiş hidrolik denge (sistemdeki tüm elemanlar arasında akının daha eşit dağılımı) sağlar. Bu ürün aynı zamanda organik kirlenme direnci, temizlenebilirlik, düşük enerjiyle çalışma ve mükemmel çözünen madde giderimi sağlayan güvenilir ve dayanıklı bir membran kimyasına sahiptir.(ilec bağlantılı)

FilmTec™ Aqualast™ 1812-HR

FilmTec™ Musluk Suyu Ters Osmoz Elemanları gelişmiş membran teknolojisine sahiptir ve olağanüstü güvenilirlik ve tutarlılık sunar. Otomatik üretim sürecimiz, her elemanın sıkı, önceden tanımlanmış spesifikasyonlara göre hassas şekilde üretilmesine olanak tanıyarak müşterilerin marka bilinirliğini geliştirmesine ve sürdürmesine yardımcı olur ve ayrıca düşük safsızlıkta içme suyu sağlayan bina sistemlerine ilişkin itibarını da korur.
 

FilmTec™ BW30 PRO-365

FilmTec™ BW30 PRO-365, yüksek giderim ve yüksek performanslı endüstri standardı acı su ters ozmoz membran elemanıdır.
 

FilmTec™ BW30 PRO-400/34

FilmTec™ BW30 PRO-400/34, yüksek giderim ve yüksek performanslı endüstri standardı acı su ters ozmoz membran elemanıdır.
 

FilmTec™ BW30 PRO-400/34i

FilmTec™ BW30 PRO-400/34, iLEC™ birbirine kenetlenen uç kapakları içeren, yüksek giderim ve yüksek performanslı endüstri standardı acı su ters ozmoz membran elemanıdır.
 

FilmTec™ BW30XHR PRO-400/34

FilmTec™ BW30XHR PRO-400/34, ekstra yüksek giderim özelliğine sahip acı su ters ozmoz membran elemanıdır.
 

FilmTec™ BW30XHR PRO-400/34i

FilmTec™ BW30XHR PRO-400/34i, iLEC™ birbirine kenetlenen uç kapakları içeren, ekstra yüksek giderim özelliğine sahip acı su ters ozmoz membran elemanıdır.
 

FilmTec™ BW30XHR PRO-440
FilmTec™ BW30XHR PRO-440, ekstra yüksek giderim özelliğine sahip acı su ters ozmoz membran elemanıdır.
 

FilmTec™ Eco Platinum-440

FilmTec™ Eco Platinum-440 Elemanları, zorlu CAPEX ve OPEX zorluklarının üstesinden gelmek için son teknoloji ürünü bir çözüm arayan, kontrollü ön arıtma sularıyla uğraşan ters ozmoz tesisi yöneticileri ve operatörleri için idealdir.
 

FilmTec™ Eco Platinum-440i

FilmTec™ Eco Platinum-440i Elemanları, zorlu CAPEX ve OPEX zorluklarının üstesinden gelmek için son teknoloji ürünü bir çözüm arayan, kontrollü ön arıtma sularıyla uğraşan ters ozmoz tesisi yöneticileri ve operatörleri için idealdir.
 

FilmTec™ Eco Pro-400i
FilmTec™ Eco Pro-400i Elemanları, zorlu CAPEX ve OPEX zorluklarının üstesinden gelmek için son teknoloji ürünü bir çözüm arayan, zorlu sularla uğraşan ters ozmoz tesisi yöneticileri ve operatörleri için idealdir.
 

FilmTec™ Eco Pro-440
FilmTec™ Eco Pro-440 Elemanları, zorlu CAPEX ve OPEX zorluklarının üstesinden gelmek için son teknoloji ürünü bir çözüm arayan, kontrollü ön arıtma sularıyla uğraşan ters ozmoz tesisi yöneticileri ve operatörleri için idealdir.
 

FilmTec™ Eco Pro-440i

FilmTec™ Eco Pro-440i Elementler, kontrollü ön arıtma sularıyla uğraşan ve yüksek su saflığı ve düşük enerji tüketimi ile gelişmiş membran arıtma arayan ters ozmoz tesisi yöneticileri ve operatörleri için idealdir.
 

FilmTec™ HSRO-4118-FF

FilmTec™ HSRO-4118-FF elemanları, evde diyaliz sistemleri gibi uygulamalara yönelik, ısıyla sterilize edilebilen ters ozmoz elemanlarıdır.
 

FilmTec™ Hypershell™ HSRO-390-FF

FilmTec™ Hypershell™ HSRO-390-FF elemanları, süt ürünleri için yüksek sıcaklık altında sanitizasyona ve enjeksiyon uygulamaları için steril suya dayanma kabiliyetine sahip yüksek saflıkta su sağlar. Sağlam dış kabuğun kullanımı kolaydır, bu da öğelerin sistemden daha güvenli ve daha hızlı yüklenmesini ve çıkarılmasını sağlar.
 

FilmTec™ Hypershell™ HTRO-4040/48 and HTRO-8038/48 High Temperature Reverse Osmosis Elements

FilmTec™ Hypershell™ HTRO-4040/48 ve HTRO 8038/48 Yüksek Sıcaklık Ters Osmoz Elemanları, özel eleman tasarımı ve FilmTec™ SW30 düz levha sayesinde 80°C'ye kadar sürekli çalışma sıcaklığı kapasitesi sunar; çeşitli sıcak su türleri için idealdir. yüksek çözünen madde giderimi talebi olan endüstriyel akışlar. İşlenmiş bir polipropilen sert dış kabuk olan Hypershell™ teknolojimiz, kanal açmanın en aza indirilmesi, elemanın hidrodinamiğinin iyileştirilmesi, enerji tasarrufu ve elemanların daha hızlı yüklenmesi ve boşaltılması gibi standart örgü sarılı elemanlara göre önemli avantajlar sunar.
 

FilmTec™ Hypershell™ NF-390-FF

FilmTec™ Hypershell™ NF-390-FF Elementleri, gıda ve süt ürünleri işleyicileri tarafından çeşitli tuz giderme, saflaştırma ve diğer ayırma işlemleri için kullanılabilir. Bu eleman, işlem akışının bileşimine bağlı olarak değişen derecelerde tek değerlikli tuzları geçirirken, moleküler ağırlığı 300 amu'nun üzerinde olan organikleri gideren geliştirilmiş bir nanofiltrasyon membran tabakası içerir.
 

FilmTec™ Hypershell™ NF-8038-FF

FilmTec™ Hypershell™ NF-8038-FF Elementleri, işlem akışının bileşimine bağlı olarak değişen derecelerde tek değerlikli tuzları geçirirken, moleküler ağırlığı 300 amu'nun üzerinde olan organikleri gideren geliştirilmiş bir nanofiltrasyon membran tabakası içerir. Zorlu işleme uygulamalarına ve koşullarına dayanacak şekilde tasarlanmıştır ve ölü akış alanlarını ve eleman geçişini en aza indirir.
 

FilmTec™ Hypershell™ NF245-3838/48-FF

FilmTec™ Hypershell™ NF245-3838/48-FF Elementleri, işlem akışının bileşimine bağlı olarak değişen derecelerde tek değerlikli tuzları geçirirken, moleküler ağırlığı 300 amu'nun üzerinde olan organikleri gideren geliştirilmiş bir nanofiltrasyon membran tabakası içerir. Kalın 48 mil besleme ara parçası, yüksek viskoziteli besleme akışları için idealdir. Bu elementler özellikle susuzlaştırma ve tuzdan arındırma veya ürün konsantrasyonunda etkilidir.
 

FilmTec™ Hypershell™ NF245-390-FF

FilmTec™ Hypershell™ NF245-390-FF Elementleri, gıda ve süt ürünleri işleyicileri tarafından çeşitli tuz giderme, saflaştırma ve diğer ayırma işlemleri için kullanılabilir. Bu eleman, işlem akışının bileşimine bağlı olarak değişen derecelerde tek değerlikli tuzları geçirirken, moleküler ağırlığı 300 amu'nun üzerinde olan organikleri gideren geliştirilmiş bir nanofiltrasyon membran tabakası içerir.
 

FilmTec™ Hypershell™ NF245-8038-FF

FilmTec™ Hypershell™ NF245-8038-FF Elementleri, tek değerlikli tuzları geçirirken molekül ağırlığı 300 amu'nun üzerinde olan organikleri gideren geliştirilmiş bir nanofiltrasyon membran tabakası içerir. Zorlu işleme uygulamalarına ve koşullarına dayanacak şekilde tasarlanmıştır ve ölü akış alanlarını ve eleman geçişini en aza indirir.
 

FilmTec™ Hypershell™ NF245-8038/48-FF

FilmTec™ Hypershell™ NF-8038/48-FF Elementleri, işlem akışının bileşimine bağlı olarak değişen derecelerde tek değerlikli tuzları geçirirken, moleküler ağırlığı 300 amu'nun üzerinde olan organikleri gideren geliştirilmiş bir nanofiltrasyon membran tabakası içerir. Kalın 48 mil besleme ara parçası, yüksek viskoziteli besleme akışları için idealdir. Bu elementler özellikle susuzlaştırma ve tuzdan arındırma veya ürün konsantrasyonunda etkilidir.
 

FilmTec™ Hypershell™ NF245N-8038/48-FF and NF245N-3838/48-FF Nanofiltration Elements

FilmTec™ Hypershell™ NF245N-8038/48-FF ve NF245N-3838/48-FF Nanofiltrasyon Elemanları, genellikle gıda, fermantasyon, içecek ve beslenme uygulamalarında kullanım için gerekli olan özelliklerin benzersiz bir kombinasyonunu sunar.
 

FilmTec™ Hypershell™ NF245XD

FilmTec™ Hypershell™ NF245XD elemanları, operasyonel verimliliği en üst düzeye çıkaracak şekilde süt ve peynir altı suyu akışlarından uzun süreli ayırma ve demineralizasyon sağlanmasına yardımcı olur.
 

 

FilmTec™ Hypershell™ RO-390-FF

FilmTec™ Hypershell™ RO-390-FF Elemanları, evaporatör yoğuşma suyunun parlatılması için birinci sınıf membrandır. Rakip unsurlara göre daha aktif alana sahip FilmTec™ Hypershell™ RO-390-FF, cilalama uygulamaları için en az elemanı gerektirerek performansı en üst düzeye çıkarabilir ve sermaye maliyetini azaltabilir.
 

FilmTec™ Hypershell™ RO-8038

FilmTec™ Hypershell™ RO-8038 Elemanları, çok çeşitli gıda ve süt ürünleri akışlarını işlemek için başarıyla kullanılan, yüksek giderimli bir ters ozmoz membranı içerir. Bu elementler özellikle susuzlaştırma veya ürün konsantrasyonunda etkilidir.
 

FilmTec™ Hypershell™ RO-8038/48

FilmTec™ Hypershell™ RO-8038/48 Elementleri, çok çeşitli gıda ve süt ürünleri akışlarını işlemek için başarıyla kullanılan, yüksek giderimli bir ters ozmoz membranı içerir. Kalın 48 mil besleme ara parçası, daha yüksek katı madde içeren besleme akışları için idealdir. Bu elementler özellikle susuzlaştırma veya ürün konsantrasyonunda etkilidir.
 

FilmTec™ LiNE-XD

FilmTec™ LiNE-XD, lityum tuzlu su saflaştırmasına yönelik yüksek verimliliğe sahip bir nanofiltrasyon membran elemanıdır.
 

FilmTec™ LiNE-XD HP

FilmTec™ LiNE-XD HP, lityum tuzlu su arıtımına yönelik yüksek basınçlı, yüksek verimli bir nanofiltrasyon membran elemanıdır.
 

FilmTec™ NF-3838/30-FF

FilmTec™ NF-3838/30-FF Elementleri, gıda ve süt ürünleri işleyicileri tarafından çeşitli tuz giderme, saflaştırma ve diğer ayırma işlemleri için kullanılabilir. Bu eleman, işlem akışının bileşimine bağlı olarak değişen derecelerde tek değerlikli tuzları geçirirken, moleküler ağırlığı 300 amu'nun üzerinde olan organikleri gideren geliştirilmiş bir nanofiltrasyon membran tabakası içerir.
 

FilmTec™ NF-3840/30-FF

FilmTec™ NF-3840/30-FF Elementleri, gıda ve süt ürünleri işleyicileri tarafından çeşitli tuz giderme, saflaştırma ve diğer ayırma işlemleri için kullanılabilir. Bu eleman, işlem akışının bileşimine bağlı olarak değişen derecelerde tek değerlikli tuzları geçirirken, moleküler ağırlığı 300 amu'nun üzerinde olan organikleri gideren geliştirilmiş bir nanofiltrasyon membran tabakası içerir.
 

FilmTec™ NF245-3838/30-FF

FilmTec™ NF245-3838/30-FF Elementleri, gıda ve süt ürünleri işleyicileri tarafından çeşitli tuz giderme, saflaştırma ve diğer ayırma işlemleri için kullanılabilir. Bu eleman, işlem akışının bileşimine bağlı olarak değişen derecelerde tek değerlikli tuzları geçirirken, moleküler ağırlığı 300 amu'nun üzerinde olan organikleri gideren geliştirilmiş bir nanofiltrasyon membran tabakası içerir.
 

FilmTec™ NF245-3840/30-FF

FilmTec™ NF245-3840/30-FF Elementleri, gıda ve süt ürünleri işleyicileri tarafından çeşitli tuz giderme, saflaştırma ve diğer ayırma işlemleri için kullanılabilir. Bu eleman, işlem akışının bileşimine bağlı olarak değişen derecelerde tek değerlikli tuzları geçirirken, moleküler ağırlığı 300 amu'nun üzerinde olan organikleri gideren geliştirilmiş bir nanofiltrasyon membran tabakası içerir.
 

FilmTec™ NF270-4040

FilmTec™ NF270-4040 Elemanları, ticari sistemlerde orta ila yüksek tuz geçişi ve orta sertlikte geçiş ile yüksek oranda TOC ve THM öncüllerinin giderilmesi için idealdir. NF270 nanofiltrasyon membranı, kısmi yumuşatma ile iyi organik giderimin istendiği yüzey suyu ve yeraltı suyu için ideal bir seçimdir. FilmTec NF270-4040 elemanları bantla sarılmıştır.
 

FilmTec™ NF270-440

FilmTec™ NF270-440, yüzey ve yeraltı sularıyla uğraşan ve orta ila yüksek tuz geçişine sahipken yüksek oranda toplam organik karbon (TOC) ve trihalometan (THM) öncüllerini ortadan kaldıran bir teknoloji arayan kamu hizmeti yöneticileri ve operatörleri için ideal bir çözüm sunar. orta sertlikte geçiş.
 

FilmTec™ NF90-4040

FilmTec™ NF90-4040 Elementler yüksek oranda tuz, nitrat, demir ve pestisitler, herbisitler ve THM öncülleri gibi organik bileşikleri giderirken yüksek üretkenlik performansı sağlar. Düşük net tahrik basınçlı NF90 membranı, bu bileşiklerin düşük çalışma basınçlarında uzaklaştırılmasına olanak tanır.
 

FilmTec™ Prime RO

Enerji tüketimi tasarrufu ve geliştirilmiş nüfuz kalitesiyle FilmTec™ Prime RO, benzersiz sürdürülebilirlik özellikleriyle yüksek performans sunar.
 

FilmTec™ RO-3838/30-FF

FilmTec™ RO-3838/30-FF Elementleri, çok çeşitli yiyecek, içecek ve süt ürünlerini işlemek için başarıyla kullanılan, hijyenik, yüksek giderimli ters ozmoz membranı içerir. Bu elementler özellikle susuzlaştırma ve ürün konsantrasyonunda etkilidir. Tam uyum konfigürasyonu, "ölü alanların" temizlenmesi ve en aza indirilmesi için idealdir.
 

FilmTec™ RO-3840/30-FF

FilmTec™ RO-3840/30-FF Elemanları, çok çeşitli yiyecek, içecek ve süt ürünlerini işlemek için başarıyla kullanılan hijyenik, yüksek giderimli ters ozmoz membranı içerir. Bu elementler özellikle susuzlaştırma ve ürün konsantrasyonunda etkilidir. Tam uyum konfigürasyonu, "ölü alanların" temizlenmesi ve en aza indirilmesi için idealdir.
 

FilmTec™ RO-390-FF

FilmTec™ RO-390-FF Elemanları, evaporatör yoğuşma suyunun parlatılması için birinci sınıf membrandır. Rakip unsurlara göre daha aktif alana sahip FilmTec RO-390-FF, cilalama uygulamaları için en az elemana ihtiyaç duyarak performansı en üst düzeye çıkarabilir ve sermaye maliyetini azaltabilir.
 

FilmTec™ RO-4040-FF

FilmTec™ RO-4040-FF elemanları, enjeksiyon, diyaliz ve laboratuvar su bölümleri için steril su için sıhhi membran elemanları gerektiren uygulamalar için yüksek akış ve olağanüstü kalitede su sağlar.
 

FilmTec™ RO-4040-FF

FilmTec™ RO-4040-FF Element elemanları, sıhhi kalitede membran elemanları gerektiren uygulamalar için yüksek akış ve olağanüstü kalitede su sağlar. Tam uyumlu konfigürasyon, durgun alanları en aza indirir ve sıhhi tasarım gerektiren uygulamalar için idealdir.
 

FilmTec™ SG30-400/34i

FilmTec™ Specialty 8" Elemanlar, mikroelektronik üretimi için ultra saf su, açık deniz petrol platformlarında enjeksiyon suyundan sülfatın uzaklaştırılması, tıbbi uygulamalarda kullanıma yönelik ısıyla sterilize edilebilir ürünler gibi özel uygulama gereksinimlerini karşılamak üzere sektör lideri araştırmalarla geliştirilmiştir. ve akçaağaç özsuyunun konsantrasyonu.
 

FilmTec™ SG30LE PRO-440

FilmTec™ SG30LE PRO-440, yüksek temizliğe sahip yarı iletken sınıfı acı su ters ozmoz elemanıdır.
 

FilmTec™ SG30LE-440i

FilmTec™ SG30LE-440i Yarı İletken Sınıfında Ters Osmoz Elemanları, daha yüksek genel reddetme, düşük molekül ağırlıklı organik bileşiklerin ve silikanın daha yüksek giderim ve hızlandırılmış TOC durulama profili gereksinimlerini karşılamak için geliştirilmiştir.
 

FilmTec™ Specialty Membranes HTNF-4040/34 and HTNF-8040/34 High Temperature Nanofiltration Elements

FilmTec™ Özel Membranlar HTNF-8040/34 ve HTNF-4040/34 Yüksek Sıcaklık Nanofiltrasyon Elemanları, farklı bir özellik kombinasyonu sunar. 70°C'ye kadar sürekli çalışma sıcaklığına imkan vererek soğutma ve ısıtma sistemlerinin boyutunu azaltır.
 

FilmTec™ SR90

FilmTec™ SR90 Elementleri, açık denizdeki petrol üretiminde su taşkını enjeksiyon operasyonları için kullanılan deniz suyundan sülfatı seçici olarak çıkarmak, baryum ve stronsiyum sülfat tortusunun çökelmesini önlemeye ve baryum ve stronsiyum içeren rezervuarlarda ekşimeyi kontrol etmeye/azaltmaya yardımcı olmak üzere tasarlanmış bir nanofiltrasyon membranı içerir.
 

FilmTec™ SW30-2514

FilmTec™ SW30-2514 Elementler, hem deniz bazlı hem de kara bazlı tuz gidericilerin su taleplerini karşılamak için mevcut en yüksek akış hızlarından birine sahiptir. FilmTec™ SW30 elemanları ayrıca pompa boyutunu, maliyetini ve işletme masraflarını azaltmak için daha düşük basınçta çalıştırılabilir.
 

FilmTec™ SW30-2521

FilmTec™ SW30-2521 Elementler, hem deniz bazlı hem de kara bazlı tuz gidericilerin su taleplerini karşılamak için mevcut en yüksek akış hızlarından birine sahiptir. FilmTec™ SW30 elemanları ayrıca pompa boyutunu, maliyetini ve işletme masraflarını azaltmak için daha düşük basınçta çalıştırılabilir.
 

FilmTec™ SW30-4021

FilmTec™ SW30-4021 Elementler, hem deniz bazlı hem de kara bazlı tuz gidericilerin su taleplerini karşılamak için mükemmel tuz giderimini korurken, en yüksek üretkenliği sağlamak için mevcut en yüksek akış hızlarından birine sahiptir. FilmTec™ SW30-4021 elemanları ayrıca pompa boyutunu, maliyetini ve işletme masraflarını azaltmak için daha düşük basınçta da çalıştırılabilir.
 

FilmTec™ SW30HR-380 Dry

FilmTec™ SW30HR-380 Elemanları, deniz suyu tuzdan arındırma sistemleri için en iyi uzun vadeli ekonomiyi sunmak üzere hem yüksek aktif alana hem de yüksek tuz giderim sahip, birinci sınıf bir deniz suyu ters ozmoz elemanıdır.
 

FilmTec™ SW30HR-380 Wet

FilmTec™ SW30HR-380 Elemanları, deniz suyu tuzdan arındırma sistemleri için en iyi uzun vadeli ekonomiyi sunmak üzere hem yüksek aktif alana hem de yüksek tuz giderim sahip, birinci sınıf bir deniz suyu ters ozmoz elemanıdır.
 

FilmTec™ SW30HRLE-370/34 Dry

FilmTec™ SW30HRLE-370/34 Elemanları, yüksek kirlenme veya zorlu besleme suyu koşullarında kullanıma yönelik, sorunsuz operasyonları ve düşük su maliyetini desteklemeye yardımcı olan dayanıklı, yüksek giderim özelliğine sahip, yüksek verimli deniz suyu elemanlarıdır.
 

FilmTec™ SW30HRLE-370/34 Wet

FilmTec™ SW30HRLE-370/34 Islak Elemanlar, yüksek kirlilik içeren veya zorlu besleme suyu koşullarında kullanıma yönelik, dayanıklı, yüksek giderim özelliğine sahip, yüksek verimli deniz suyu elemanlarıdır ve sorunsuz operasyonları ve düşük su maliyetini desteklemeye yardımcı olur.
 

FilmTec™ SW30HRLE-370/34i Dry

FilmTec™ SW30HRLE-370/34i Elemanları, yüksek kirlilik içeren veya zorlu besleme suyu koşullarında kullanıma yönelik dayanıklı, yüksek giderim özelliğine sahip, yüksek verimli deniz suyu elemanlarıdır ve sorunsuz operasyonları ve düşük su maliyetini desteklemeye yardımcı olur.
 

FilmTec™ SW30HRLE-370/34i Wet

FilmTec™ SW30HRLE-370/34i Islak Elemanlar, yüksek kirlilik içeren veya zorlu besleme suyu koşullarında kullanıma yönelik, dayanıklı, yüksek giderim özelliğine sahip, yüksek verimli deniz suyu elemanlarıdır ve sorunsuz operasyonları ve düşük su maliyetini desteklemeye yardımcı olur.

 


FilmTec™ SW30XFR-400/34i Dry
FilmTec™ SW30XFR-400/34i Kuru Elemanlar, deniz suyu tuzdan arındırma tesislerinde biyolojik kirlenmeyi gidermek için özel olarak tasarlanmıştır. Elemanlar, gelişmiş kirlenme direnci ve temizlenebilirlik özellikleriyle donatılmış olup, tesislerin kimyasal temizleme sayısını azaltmasına, aynı zamanda yüksek giderim ve düşük enerji sağlamasına yardımcı olur.
 

FilmTec™ SW30XFR-400/34i Wet

FilmTec™ SW30XFR-400/34i Islak Elemanlar, deniz suyu tuzdan arındırma tesislerinde biyolojik kirlenmeyi gidermek için özel olarak tasarlanmıştır. Elemanlar, gelişmiş kirlenme direnci ve temizlenebilirlik özellikleriyle donatılmış olup, tesislerin kimyasal temizleme sayısını azaltmasına, aynı zamanda yüksek giderim ve düşük enerji sağlamasına yardımcı olur.
 

FilmTec™ SW30XHR-440i

FilmTec™ SW30XHR-440i Elemanları, FilmTec eleman portföyündeki en yüksek deniz suyu reddi RO elemanıdır ve çoğu durumda tek geçişli deniz suyu sistemleriyle sıkı su kalitesi gereksinimlerinin güvenilir bir şekilde karşılanmasını sağlar. Ek olarak, yüksek aktif alan ve kalın besleme ara parçasının birleşimi, daha yüksek üretkenlik ve daha düşük temizleme sıklığıyla sonuçlanır, bu da sürdürülebilir daha düşük yaşam döngüsü maliyeti sağlar.
 

FilmTec™ SW30XLE-440i Dry

FilmTec™ SW30XLE-440i Kuru Elemanlar, orta tuzluluk ve orta sıcaklıktaki besleme sularına, ekstra düşük enerji tüketimi ve tek geçişli tasarım sayesinde yüksek üretkenlik ve yüksek giderimin gelişmiş bir kombinasyonunu sunar. Aynı zamanda iki geçişli deniz suyu tasarımları veya yüksek tuzluluktaki acı su uygulamaları için de ideal bir seçimdir.
 

FilmTec™ SW30XLE-440i Wet

FilmTec™ SW30XLE-440i Islak Elemanlar, orta tuzluluk ve orta sıcaklıktaki besleme sularına, ekstra düşük enerji tüketimi ve tek geçişli tasarım sayesinde yüksek üretkenlik ve yüksek giderimin gelişmiş bir kombinasyonunu sunar. Aynı zamanda iki geçişli deniz suyu tasarımları veya yüksek tuzluluktaki acı su uygulamaları için de ideal bir seçimdir.
 

FilmTec™ SWBR 200

Deniz suyu tuzlu su yoğunlaştırıcı ters ozmoz membran elemanı, deniz suyu ters ozmoz tuzdan arındırma tesislerinden sodyum klorür tuzlu suyunun arıtılmasına ve konsantre edilmesine olanak tanır.
 

FilmTec™ SWBR-100i

FilmTec™ SWBR-100i Deniz Suyu İyon Seçici Nanofiltrasyon Membranı, yüksek iki değerlikli giderim ve düşük enerji kullanımı sunar. 
 

FilmTec™ SWBR-150i

Düşük enerji tüketimi için FilmTec™ SWBR-150i Deniz Suyu İyon Seçici Nanofiltrasyon Membranı.
 

FilmTec™ TW30 PRO-4040

FilmTec™ TW30 PRO-4040 Elemanları, ticari uygulamalarda güvenilir çalışma ve en yüksek kalitede suyun üretimi için endüstri standardıdır.
 

FilmTec™ TW30-1812-50HR

FilmTec™ Musluk Suyu Ters Osmoz Elemanları gelişmiş membran teknolojisine sahiptir ve olağanüstü güvenilirlik ve tutarlılık sunar. Otomatik üretim sürecimiz, her elemanın sıkı, önceden tanımlanmış spesifikasyonlara göre hassas şekilde üretilmesine olanak tanıyarak müşterilerin marka bilinirliğini geliştirmesine ve sürdürmesine yardımcı olur ve ayrıca düşük safsızlıkta içme suyu sağlayan bina sistemlerine ilişkin itibarını da korur.
 

FilmTec™ TW30-2514

FilmTec™ TW30-2514 Elemanları küçük ticari sistemler için yüksek kalitede su üretir. FilmTec TW30-2514 elemanları bantla sarılmıştır. FilmTec membranları, yüksek kaliteli su ve düşük enerji maliyetlerinin yanı sıra uzun ömürlü ve güvenilir performans sağlayarak tasarruf da sağlar.
 

FilmTec™ TW30-2521

FilmTec™ TW30-2521 Elemanları küçük ticari sistemler için yüksek kalitede su üretir. FilmTec TW30-2521 elemanları bantla sarılmıştır. FilmTec membranları, yüksek kaliteli su ve düşük enerji maliyetlerinin yanı sıra uzun ömürlü ve güvenilir performans sağlayarak tasarruf da sağlar.
 

FilmTec™ TW30-4014

FilmTec™ TW30-4014 Ters Osmoz (RO) Elemanları, küçük ticari sistemler için yüksek kalitede su sunar. FilmTec TW30-4014 elemanları bantla sarılmıştır FilmTec membranları, yüksek kaliteli su ve düşük enerji maliyetlerinin yanı sıra uzun ömürlü ve güvenilir performans sağlayarak tasarruf da sağlar.
 

FilmTec™ TW30HP-4611

FilmTec™ TW30HP-4611 Elemanları, mükemmel nüfuz akışı ve tuz giderimi sunan yüksek performanslı TW30HP membranı kullanan, sıhhi uygulamalar için yüksek kaliteli su sunan 4,6 inç çaplı ters ozmoz elemanlarıdır. Bu elemanlar, belediye ve endüstriyel sistemlerde kullanılan daha büyük FilmTec™ elemanlarımızla aynı yüksek kaliteli yapı malzemelerinden yapılmıştır.
 

FilmTec™ TW30HP-4619

FILMTEC™ TW30HP-4619 Elemanları, mükemmel nüfuz akışı ve tuz giderimi sunan yüksek performanslı TW30HP membranı kullanan, sıhhi uygulamalar için yüksek kalitede su sunan 4,6 inç çaplı ters ozmoz elemanlarıdır. Bu elemanlar, belediye ve endüstriyel sistemlerde kullanılan daha büyük FILMTEC elemanlarımızla aynı yüksek kaliteli inşaat malzemelerinden yapılmıştır.
 

FilmTec™ XLE-440i

FilmTec™ XLE-440i Elemanları, kontrollü ön arıtmayla uğraşan ve düşük işletme maliyetleriyle yüksek kaliteli süzüntü suyu arayan ters ozmoz tesisi yöneticileri ve operatörleri için idealdir.