FilmTec™ Hypershell™ HSRO-390-FF

FilmTec™ Hypershell™ HSRO-390-FF elemanları, süt ürünleri için yüksek sıcaklık altında sanitizasyona ve enjeksiyon uygulamaları için steril suya dayanma kabiliyetine sahip yüksek saflıkta su sağlar. Sağlam dış kabuğun kullanımı kolaydır, bu da öğelerin sistemden daha güvenli ve daha hızlı yüklenmesini ve çıkarılmasını sağlar.
 

FilmTec™ Hypershell™ HTRO-4040/48 and HTRO-8038/48 Yüksek Sıcaklık Ters Osmoz Elemanları

FilmTec™ Hypershell™ HTRO-4040/48 ve HTRO 8038/48 Yüksek Sıcaklık Ters Osmoz Elemanları, özel eleman tasarımı ve FilmTec™ SW30 düz levha sayesinde 80°C'ye kadar sürekli çalışma sıcaklığı kapasitesi sunar; çeşitli sıcak su türleri için idealdir. yüksek çözünen madde reddi talebi olan endüstriyel akışlar. İşlenmiş bir polipropilen sert dış kabuk olan Hypershell™ teknolojimiz, kanal açmanın en aza indirilmesi, elemanın hidrodinamiğinin iyileştirilmesi, enerji tasarrufu ve elemanların daha hızlı yüklenmesi ve boşaltılması gibi standart örgü sarılı elemanlara göre önemli avantajlar sunar.
 

FilmTec™ Hypershell™ NF-390-FF

FilmTec™ Hypershell™ NF-390-FF Elemanları, gıda ve süt ürünleri işleyicileri tarafından çeşitli tuz giderme, saflaştırma ve diğer ayırma işlemleri için kullanılabilir. Bu eleman, işlem akışının bileşimine bağlı olarak değişen derecelerde tek değerlikli tuzları geçirirken, moleküler ağırlığı 300 amu'nun üzerinde olan organikleri reddeden geliştirilmiş bir nanofiltrasyon membran tabakası içerir.
 

FilmTec™ Hypershell™ NF-8038-FF

FilmTec™ Hypershell™ NF-8038-FF Elemanları, işlem akışının bileşimine bağlı olarak değişen derecelerde tek değerlikli tuzları geçirirken, moleküler ağırlığı 300 amu'nun üzerinde olan organikleri reddeden geliştirilmiş bir nanofiltrasyon membran tabakası içerir. Zorlu işleme uygulamalarına ve koşullarına dayanacak şekilde tasarlanmıştır ve ölü akış alanlarını ve eleman geçişini en aza indirir.
 

FilmTec™ Hypershell™ NF245-3838/48-FF

FilmTec™ Hypershell™ NF245-3838/48-FF Elemanları, işlem akışının bileşimine bağlı olarak değişen derecelerde tek değerlikli tuzları geçirirken, moleküler ağırlığı 300 amu'nun üzerinde olan organikleri reddeden geliştirilmiş bir nanofiltrasyon membran tabakası içerir. Kalın 48 mil besleme ara parçası, yüksek viskoziteli besleme akışları için idealdir. Bu elementler özellikle susuzlaştırma ve tuzdan arındırma veya ürün konsantrasyonunda etkilidir.
 

FilmTec™ Hypershell™ NF245-390-FF

FilmTec™ Hypershell™ NF245-390-FF Elemanları, gıda ve süt ürünleri işleyicileri tarafından çeşitli tuz giderme, saflaştırma ve diğer ayırma işlemleri için kullanılabilir. Bu eleman, işlem akışının bileşimine bağlı olarak değişen derecelerde tek değerlikli tuzları geçirirken, moleküler ağırlığı 300 amu'nun üzerinde olan organikleri reddeden geliştirilmiş bir nanofiltrasyon membran tabakası içerir.
 

FilmTec™ Hypershell™ NF245-8038-FF

FilmTec™ Hypershell™ NF245-8038-FF Elemanları, tek değerlikli tuzları geçirirken molekül ağırlığı 300 amu'nun üzerinde olan organikleri reddeden geliştirilmiş bir nanofiltrasyon membran tabakası içerir. Zorlu işleme uygulamalarına ve koşullarına dayanacak şekilde tasarlanmıştır ve ölü akış alanlarını ve eleman geçişini en aza indirir.
 

FilmTec™ Hypershell™ NF245-8038/48-FF

FilmTec™ Hypershell™ NF-8038/48-FF Elemanları, işlem akışının bileşimine bağlı olarak değişen derecelerde tek değerlikli tuzları geçirirken, moleküler ağırlığı 300 amu'nun üzerinde olan organikleri reddeden geliştirilmiş bir nanofiltrasyon membran tabakası içerir. Kalın 48 mil besleme ara parçası, yüksek viskoziteli besleme akışları için idealdir. Bu elementler özellikle susuzlaştırma ve tuzdan arındırma veya ürün konsantrasyonunda etkilidir.
 

FilmTec™ Hypershell™ NF245N-8038/48-FF and NF245N-3838/48-FF Nanofiltrasyon Elemanları

FilmTec™ Hypershell™ NF245N-8038/48-FF ve NF245N-3838/48-FF Nanofiltrasyon Elemanları, genellikle gıda, fermantasyon, içecek ve beslenme uygulamalarında kullanım için gerekli olan özelliklerin benzersiz bir kombinasyonunu sunar.
 

FilmTec™ Hypershell™ NF245XD

FilmTec™ Hypershell™ NF245XD elemanları, operasyonel verimliliği en üst düzeye çıkaracak şekilde süt ve peynir altı suyu akışlarından uzun süreli ayırma ve demineralizasyon sağlanmasına yardımcı olur.
 

FilmTec™ Hypershell™ RO-390-FF

FilmTec™ Hypershell™ RO-390-FF Elemanları, evaporatör yoğuşma suyunun parlatılması için birinci sınıf membrandır. Rakip unsurlara göre daha aktif alana sahip FilmTec™ Hypershell™ RO-390-FF, cilalama uygulamaları için en az elemanı gerektirerek performansı en üst düzeye çıkarabilir ve sermaye maliyetini azaltabilir.
 

FilmTec™ Hypershell™ RO-8038

FilmTec™ Hypershell™ RO-8038 Elemanları, çok çeşitli gıda ve süt ürünleri akışlarını işlemek için başarıyla kullanılan, yüksek reddetmeli bir ters ozmoz membranı içerir. Bu elementler özellikle susuzlaştırma veya ürün konsantrasyonunda etkilidir.
 

FilmTec™ Hypershell™ RO-8038/48

FilmTec™ Hypershell™ RO-8038/48 Elemanları, çok çeşitli gıda ve süt ürünleri akışlarını işlemek için başarıyla kullanılan, yüksek reddetmeli bir ters ozmoz membranı içerir. Kalın 48 mil besleme ara parçası, daha yüksek katı madde içeren besleme akışları için idealdir. Bu elementler özellikle susuzlaştırma veya ürün konsantrasyonunda etkilidir.